Шановні колеги, запрошуємо на Онлайн-форум «Переходимо у digital комфортно: сучасні інструменти для учнів та вчителів».
Напередодні карантинних обмежень дізнаєтесь про цифрові інструменти від професіоналів, експертів Microsoft. Наш спікер: старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІПО #УніверситетГрінченка Валентина Омелянівна Уманець, сертифікований тренер Microsoft.
Коли: 22 грудня Тривалість: 18:00-20:00
Локація: онлайн
Для кого це буде корисним: керівникам навчальних закладів, викладачам, вчителям, представникам IT-напрямків у освітніх установах.
Під час онлайн-форуму Ви зможете поставити запитання спікерам у чаті. А також отримати приємні бонуси від компанії НАВІГАТОР!
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації:
Буде цікаво! Приєднуйтеся! 🙂