Розпочинаємо проєкт “STEM лабораторія вчителя: онлайн-навчання”.

Автор проєкту,  Воротникова Ірина, виграла індивідуальний грант  House of Europe (House of Europe Opportunities 2020/2021) для реалізації  проєкт “STEM лабораторія вчителя: онлайн-навчання”. Проєкт присвячено створенню дистанційного курсу для вчителів, в якому вони набувають компетентностей проводити практичні і лабораторні роботи онлайн, реалізовувати проєкти STEM онлайн, використовувати систему підтримки дистанційного навчання для організації співпраці учнів онлайн (спільні гіпотези, карти знань тощо).

• Експерт і консультант проєкту – Olga Dziabenko, спеціалістом з впровадження інноваційних технологій навчання в лабораторії Університету Деусто (Іспанія). Ольга Дзябенко є відомим міжнародним фахівцем з впровадження  з організації і реалізації проєктів із впровадження інновацій в освіті, зокрема STEAM, таких як Next-Lab (H2020, 731865), Go-lab (FP7, 317601) зі створенням Go-lab екосистеми та підтримки вчителів щодо впровадження інноваційних методів, організації дистанційного навчання inSteam (2019-1-ES01-KA201-06421), TIWI (2018-1-LT)!-KA201-047065), Moped (586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP)  та ін.

Завдання проєкту:

1. Організація онлайн консультацій з європейськими фахівцями щодо використання віртуальних лабораторних робіт, систем підтримки дистанційного навчання і програм підвищення кваліфікації вчителів зі STEM освіти.
    2. Створення концепції, мети, структури 30 годинного дистанційного курсу для підвищення кваліфікації вчителів.
    3.  Організація та проведення 2 годинного майстер-класу європейських фахівців для вчителів м. Києва (до 300 учасників).
    4.  Проведення 3 майстер-класів (до 300 учасників) та запис навчальних відео та створення презентацій, вправ для дистанційного курсу. Перша зустріч 11.11.2021 о 16.00 V Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю
      «РОЗВИТОК СУЧАСНОЇ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЇ,
      ПРОБЛЕМИ ЯКОСТІ, ІННОВАЦІЇ»
    5.  Розміщення дистанційного курсу на платформі Університету.
    6.  Експертиза дистанційного курсу європейськими фахівцями.
    7.  Підвищення кваліфікації вчителів міста Києва (мінімально 1 група, 18 вчителів).