Пропонуємо нові дистанційні модулі. Для вчителів, які викладають “Захист України”

Для вчителів, які викладають “Захист України”

Автор: Назаров Сергій Іванович , старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Модуль присвячений розгляду військової форми одягу Збройних Сил України. Ви можете розглянути всі види військової форми одягу (парадної, повсякденної, польової (службової морської), спеціальної, спортивної). Подані правила носіння військової форми одягу , а також правила носіння орденів, медалей, орденських стрічок і стрічок медалей на планках та інших відзнак на військовій формі одягу. Надаються матеріали і посилання на першоджерела з навчальною інформацією і чинними нормативно- правовими актами задля спрощення підготовки до уроку.

• Військова форма ЗСУ. Частина 2. Погони, емблеми та інші знаки відмінності
    Модуль висвітлює нововведенні погони, емблеми, нарукавні та нагрудні знаки в сучасних Збройних
    Силах України, правила їх носіння, а також правила носіння окремих предметів військової форми
    одягу. Ви можете ознайомитись з матеріали і посилання на першоджерела та навчальною
    інформацією і чинними нормативно-правовими актами задля швидшої підготовки до занять.
    Модуль орієнтовано на вчителів предмета «Захист України» і керівників гуртків військово-
    патріотичного виховання.