Вебінар для вчителів інформатики «Інформатика- 5&НУШ: впевнений старт».

Шановні вчителі інформатики міста Києва запрошуємо Вас
10.02.2022 року о 15.00 на вебінар «Інформатика- 5&НУШ: впевнений старт».
Спікери: авторки модельної програми з інформатики Наталія Морзе та Ольга Барна.
  • МОРЗЕ Наталія Вікторівна, член-кореспондентка Національної академії педагогічних наук, професорка Київського університету імені Бориса Грінченка, докторка педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, міжнародна експертка з цифрових навичок та цифрового навчання Європейської навчальної фундації European Training Foundation.
  • БАРНА Ольга Василівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, учитель/викладач-методист вищої категорії, заслужений працівник освіти України.
Реєстрація учасників https://forms.gle/SSLuH4CtcC7FxVzp8. Покликання на вебінар надійде на пошту зареєстрованих учасників 9.02.2022 року.
Учасники вебінару отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (10 годин).