Матеріали вебінару 10.02.2022 «Інформатика- 5&НУШ: впевнений старт»

10.02.2022 року о 15.00 на вебінарі  вчителі інформатики мали можливість спілкування з авторами модельної програми з інформатики для 5-6 класів. У вебінарі взяли участь 45 вчителів інформатики.
Спікери: авторки модельної програми з інформатики Наталія Морзе та Ольга Барна.
  • МОРЗЕ Наталія Вікторівна, член-кореспондентка Національної академії педагогічних наук, професорка Київського університету імені Бориса Грінченка, докторка педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, міжнародна експертка з цифрових навичок та цифрового навчання Європейської навчальної фундації European Training Foundation.
  • БАРНА Ольга Василівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, учитель/викладач-методист вищої категорії, заслужений працівник освіти України

Модератор: Воротникова Ірина