Вебінар «НУШ 5 класи. Стартуємо разом!» для вчителів природничих наук та інформатики

Кафедра природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує вчителів природничих наук та інформатики 24.02.2022 року о 16.00 на вебінар «НУШ 5 класи. Стартуємо разом!».

Реєстрація учасників https://forms.gle/KuSEN8yP8dAaiiyS8  Покликання на вебінар надійде на пошту зареєстрованих учасників 23.02.2022 року.

Спікери:

• Косик Вікторія, ст. викладачка кафедри природничо-математичної освіти та технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка;
  • Рудич Максим, вчитель біології загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Гімназія №34 «Либідь» ім. Віктора Максименка» Подільського району м. Києва;
  • Ненашев Ігор, заслужений вчитель України, учитель-методист;
  • Ворона Зінаїда, учителька хімії КЗ «Луцька ЗОШ №12», лауреатка Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Вчитель року – 2020» в номінації «Хімія»;
  • Корнієнко Марина, учитель-методист, Заслужений учитель України, тренерка НУШ  з інформатики.

Учасники вебінару отримають сертифікати про підвищення кваліфікації на десять годин.