Презентація методичних рекомендацій до викладання НУШ

Шановні колеги до Вашої уваги представляємо до Вашої уваги матеріали, розроблені викладачами кафедри природничо-математичної освіти і технологій. 19.08.2022 о 10-00 запрошуємо Вас до участі у круглому столі«Методичні рекомендації щодо організації навчання учнів 5-6 класів Нової української школи: досвід педагогів столиці»

Покликання № 1
Приєднатися ZOOM

Код доступу: 1111

Покликання № 2
Приєднатися YouTube

Методичні рекомендації і приклади реалізації НУШ у 5-6 класах на основі досвіду освітян столиці: природнича, математична, інформатична, технологічна, соціальна і здоров’ябережувальна галузі: [Навчально-методичний посібник]./ [кол. авт.: І. Воротникова, В. Заплатинський, Л. Рак, І. Філоненко, С. Воробей, О. Хоменко, В. Косик, М. Рудич, Н. Речич, О. Олексюк, Я. Якунін, М. Шопіна, З. Ворона, Н. Ткач]: за заг.ред. І.П. Воротникової – К.: ФОП Ямчинський О.В., 2022. – 188 с.