“РОЗВИТОК ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І ТЕХНОЛОГІЙ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ”. Міжнародного форуму

Завжди приємно спілкуватись з колегами, дізнаватись нове, цікаве і корисне. І це не тільки моя думка. 58 однодумців сьогодні були разом. 46 учасників подякували спікерам, 3,5 години ввечері – це довго, але воно того було варте.
Сьогодні говорили про “РОЗВИТОК ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І ТЕХНОЛОГІЙ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ”.
Дяка спікерам і нашим учасникам!
  • Наталія Морзе, професор кафедри комп`ютерних наук факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка, член-кореспондент НАН України, доктор педагогічних наук, професор.
  • Людмила Міронець, декан природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Ірина Крамаренко, начальник відділу наукового дослідження та впровадження засобів навчання в безпечний освітній простір ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, старший дослідник, кандидат педагогічних наук.
  • Вікторія Косик, проєктний менеджер підтримки реформ МОН України, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
  • Максим Рудич, науковий співробітник Національної академії педагогічних наук України (НАПНУ).
  • Дмитро Фролов, доцент Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат сільськогосподарських наук (презентація)
  • Олександра Шкуренко, старша викладачка Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатка педагогічних наук.
  • Олександр Гайдаш, науковий співробітник Дунайського біосферного заповідника НАН України, аспірант Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди,
  • Василь Заплатинський, доцент кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. кандидат сільськогосподарських наук, доцент.
  • Владислав Шепельський, викладач фізики Київської гімназії із поглибленим вивченням іноземних мов №315
  • Ірина Воротникова, завідувачка кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук (презентація)
  • ( аук, доцент