22 серпня серпнева зустріч вчителів хімії.

22 серпня відбулася серпнева зустріч вчителів хімії. Дякую школі 53 та її директорці Вікторія Шпильова за гостинність та комфортні умови. Пані Вікторія говорила про якість роботи вчителя, необхідність зростати професійно навіть у такий складний час. Мова йшла про якість хімічної освіти в умовах воєнного часу. Доцент кафедри природничо-математичної освіти та технологій Ярослав Якунін акцентував на STEM-проектах, організації дистанційного та змішаного навчання. Дякую колегам Наталія Вовкотруб, Лариса Коломієць, Олексій Головань, які, поділилися своїми “фішками”, думками про те, як не втратити у навчанні дітей. Цілком згодна з Олексієм, що дуже важливо не втратити учнів, які й сьогодні показують високий результат, які цікавляться хімією, які будуть визначати майбутнє України. Насамкінець Ніна Степура розповіла колегам, як зберегти свої ресурси попри щоденні стреси. Учителі із задоволенням витягли з чарівних мішечків побажання на наступний рік. Матеріали секції вже розміщено на сайті вчителів хімії міста Києва. Дякую усім учасникам, бажаю здоров’я, наснаги, миру та перемоги.