Очні курси з використання Teams

Добігає кінця жовтень, а разом з ним і канікули. Але цей жовтень видався напрочуд насичений і продуктивний. Уманець В.О., старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІПО Київського університету імені Бориса Грінченка провела фаховий курс для педагогів “MS Teams особливості сучасного середовища. Онлайн ресурси викладача.” Прослухати курс можна було в форматі вебінарів, які проходили з 09.10.2023 по 23.10.2023 або відвідати триденний практичний тренінг на базі НВК №240 “Соціум” Оболонського району. Курсом зацікавились педагоги різних районів Києва та навіть з інших регіонів. Були розглянуті актуальні оновлення, особливості використання сторонніх інтерактивних ресурсів для різних предметних галузей. Дякуємо за довіру і приємні відгуки. Ми працюємо для вас.