14.12.23 Круглий стіл з питань впровадження НУШ

ЕКСПЕРТНА ДИСКУСІЯ

«Перезавантаження реформи „Нова українська школа“: упровадження нового змісту базової середньої освіти»

Посилання на онлайн-трансляцію

Під час круглого столу представники Аналітичного центру «ОсвітАналітика» та Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка, запрошені експерти та співавтори затвердженого у 2020 році Державного стандарту базової середньої освіти обговорять варіанти вирішення проблем, пов’язаних із його масовим впровадженням у 5-6 класах і пілотуванням у 7 класі.

Дискусія охопить питання професійного розвитку вчителів-«предметників», (не)відповідності між вимогами нового стандарту та змістом й методиками викладання, пропонованими у наявних підручниках. Окреме обговорення буде присвячене особливостям упровадження нового стандарту через викладання ключових навчальних предметів основних освітніх галузей.

Круглий стіл відбудеться за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Інфолист

Матеріали кафедри:

1. Презентація Воротникова І.П. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ТРЕНЕРІВ НУШ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ І ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ”
  2. Презентація Бігдан О.М. Питання щодо впровадження базового стандарту НУШ математика 5-6 клас”