Міжнародна співпраця

У рамках співпраці Німецького університету прикладних наук в Ашаффенбурзі та Київського університету імені Бориса Грінченка доцент кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Сапсай Ірина представила ідею потенційної співпраці в STEM-освіті. У розмові також згадувалося про складну ситуацію в Україні через війну, що триває в нашій державі. Наукова спільнота Ашаффенбурга висловила слова підтримки Україні. Під керівництвом проф. Торстена Дьорінга наступним кроком є реалізація спільного проєкту «Порівняльне дослідження STEM-освіти в Німеччині та Україні з акцентом на фізику та астрономію».

As part of the collaboration between the German University of Applied Sciences in Aschaffenburg and the Kyiv Borys Grinchenko University, Sapsai Iryna, Associate Professor of Natural Sciences and Mathematics, presented the idea of a potential cooperation in STEM education. The talk also mentioned the difficult situation in Ukraine due to the ongoing war in our country. The scientific community of Aschaffenburg gave words of support for Ukraine. Under the supervision of Prof. Dr. Thorsten Doehring the next step is the implementation of the joint project “Comparative study on STEM education in Germany and Ukraine with a focus on Physics and Astronomy”.