Наші нові модулі для вчителів природничих дисциплін

ПРИРОДНИЧІ НАУКИ, ПРИРОДОЗНАВСТВО

Наші нові модулі:

1. Формувальне оцінювання на уроках природничого циклу

Формувальне оцінювання стало вже звичним для учнів та педагогів початкових класів Нової української школи. З 2022 року воно стає обов’язковим в 5 класах, які починають працювати за новим Державним стандартом. Модуль, розрахований на 10 годин, знайомить з видами формувального оцінювання, методами та інструментами для його проведення.

Викладач: Косик Вікторія Миколаївна Обсяг навчального часу: 10 годин / 0.33 ECTS

2. Методика навчання інтегрованих курсів природничої галузі у 5 класі

Ознайомлення з нормативною базою та методичним забезпеченням, основним змістом предмета, очікуваними результатами навчання, формами навчальної діяльності та видами оцінювання. Учителі навчаться складати завдання різних видів відповідно до вікових особливостей учнів.

Викладач: Філоненко Ірина Олександрівна Обсяг навчального часу20 годин / 0.66 ECTS