Літня школа професійного розвитку педагогів «Якість освіти в умовах воєнного часу»

Запрошуємо на очні курси вчителів математики, інформатики, фізики, хімії, біології , природознавства, трудового навчання, географії, основ здоров’я і Захисту України.
☝️ Враховуючи зайнятість педагогів закладів освіти, Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує бажаючим педагогам закладів  загальної середньої та позашкільної освіти очні та максимально наближені до робочого місця фахові майстер-класи літньої школи професійного розвитку педагогів «Якість освіти в умовах воєнного часу».
📌 Всі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації на 30 год. / 1 кред. ECTS (фахові курси).
🗓 Заняття відбудуться 13-29 червня 2023 року за адресами:
✅ вул. Левка Лук’яненка, 13-Б (корпус № 1 Київського університету імені Бориса Грінченка, ст. метро «Мінська»);
✅ просп. Павла Тичини, 22-А (Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, приміщення СШ № 81);
✅ вул. Клавдіївська, 22 (приміщення Київського професійного коледжу будівництва і архітектури, їхати від ст. метро «Академмістечко» автобусом № 97 або маршруткою № 200К до зупинки «вул. Корсунська»(Училище));
✅ вул. Юності, 3 (НВК «Домінанта», ст. метро «Дарниця»);
✅ вул. Джона Маккейна, 22-А (СШ № 181, ст. метро «Дружби народів»).
🕰 Початок занять о 10:30.
☎️ Довідки за тел.: +38 (097) 294-08-73 – навчальний відділ Інституту.
Реєстрація учасників та розклади занять 👇