22.08.23 засідання секції вчителів інформатики освітнього форуму «Столична освіта: якість в умовах воєнного стану».

22 серпня 2023 року з 10.00 до 12.30 у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 78 проведено засідання секції вчителів інформатики освітнього форуму «Столична освіта: якість в умовах воєнного стану». Матеріали для ознайомлення та тексти виступів  подано за посиланням http://www.kievoit.ippo.kubg.edu.ua/kievoit/c230822/index.html

Матеріали для ознайомлення

• Результати опитування педагогів щодо якості природничо-математичної, технологічної та інформатичної освіти в умовах воєнного стану. Презентація Воротникової Ірини Павлівни, завідувачки кафедри ПМОТ Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
  • Лист МОН України від 16.08.2023 № 1/12186-23 «Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти»
  • Лист МОН України від 14.08.2023 № 1/12038-23 «Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році»
  • Лист МОН України від 11.08.2023 № 1/11938-23 «Щодо методичних рекомендацій» з додатком «Методичні рекомендації для закладів загальної середньої освіти, які є учасниками інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» щодо особливостей організації освітнього процесу на другому циклі базової середньої освіти – базове предметне навчання (7-9 рік навчання)»
  • Доопрацьований проект рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему: «Освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання»
  • Навчальні втрати: причини, наслідки й шляхи подолання (публікація на сайті osvita.ua)

Відеозвіти

• Конференція «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу», 3 червня 2023 року
  • Майстер-клас «Як ChatGPT може асистувати під час створення навчальної програми або освітньої траєкторії» від Олександри Тиркалової, 20 червня 2023 року

Заплановані виступи

1. Світлана Григорівна Литвинова, доктор педагогічних наук, заступник директора з наукової роботи Інституту цифровізації освіти НАПН України.
    Цифрові інструменти вчителя інформатики: освітні виклики з презентацією
  2. Олександр Борисович Рудик, кандидат фізико-математичних наук, доцент ІПО Київського університету імені Бориса Грінченка, Заслужений учитель України.
    Якість освіти й міфи освітян