Освітній форум 2023. Технологічна галузь 22 серпня 2023 року

Освітній форум 2023. Технологічна галузь
22 серпня 2023 року відбулася серпнева зустріч вчителів трудового навчання і технологій міста Києва в рамках Освітнього форуму 2023 «СТОЛИЧНА ОСВІТА: ЯКІСТЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ».
Зустріч в очному форматі проходила на базі спеціалізованої школи №181 Печерського району міста Києва.
Під час форуму обговорили напрями роботи на 2023/2024 навчальний рік для забезпечення якісної технологічної освіти в сучасних умовах, про якість роботи вчителя та необхідність професійного зростання в складних умовах сьогодення:
1. «Освітній процес в умовах сьогодення: виклики й шляхи їх подолання» (Людмила Рак, методистка НМЦ професійного розвитку педагогічних працівників IПО Київського університету імені Бориса Грiнченка, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій);
2. «Якість технологічної освіти» (Сергій Назаров, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій IПО Київського університету iмені Бориса Грiнченка).
Під час панельної дискусії на тему «Як забезпечити якість технологічної освіти в сучасних умовах» до активного обговорення долучилися учасники форуму навіть під час тривоги і продовження роботи в укритті.
Власним досвідом роботи з забезпечення якісного навчання учнів поділилися учителі:
Оксана Кириченко, учитель школи № 238 Деснянського району;
Василь Чхало, учитель ЗЗОШ № 243 Подільського району.
Дякуємо усім учасникам зустрічі за активну участь, бажаємо здоров’я, наснаги, творчих учнів.
Миру та Перемоги.