22-23 серпня 2023 р. Освітній форум «Столична освіта: якість в умовах воєнного часу» для вчителів математики

Відповідальні:

Ірина Воротникова,  i.vorotnykova@kubg.edu.ua;

Сертифікати

22.08.2023 , 10.00 Ліцей «Наукова зміна» “Якість математичної освіти  в НУШ” (Ірина Воротникова, завідувач кафедри ПМОТ ІПО Університету Грінченка), канд. пед.наук, доцент)

майстер клас “Використання головоломок на уроках математики в 5-6 класах НУШ”(Олена Бігдан, Катерина Грищенко, вчителі математики ліцею “Наукова зміна”)

Відповідальні:

Ірина Воротникова,  i.vorotnykova@kubg.edu.ua; Людмила Гетманенко, l.hetmanenko@kubg.edu.ua

Дата: 23.08.2023 р.
Місце проведення: Ліцей № 208, вулиця Ованеса Туманяна, 2 (ст. м. “Лівобережна”)
Сертифікати учасників

• Якість математичної освіти і умовах війни міф чи реальність (Михайло Чемерис, директор ліцею №208, вчитель математики)
  • Вимірювання якості освіти за допомогою ЗНО, НМТ (Людмила Гетманенко, старший викладач кафедри ПМОТ ІПО Університету Грінченка)
  • Створення умов для зростання майбутньої наукової еліти України (олімпіади, творчі конкурси, МАН) (Олена Герасимович, методист ІПО Університету Грінченка)
  • Круглий стіл “Як забезпечити якісну математичну освіту в умовах війни” (Ірина Воротникова, завідувач кафедри ПМОТ ІПО Університету Грінченка)

Матеріали семінарів (оновлено):

Фото: